محصولات چسب بخيه

فیلتر ها

از
تومان
تا
تومان

شاید فکر کنید که چسب بخیه نیز محصولی درست مانند چسب زخم است اما این چسب ساختار و کاربرد کاملا متفاوتی دارد. چسب بخیه از نوارهای باریکی تشکیل شده است که برای بهبود بریدگی‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. این چسب قدرت و کارایی بسیار بالاتری در مقایسه با انواع چسب زخم دارد اما اگر جراحت وارده بسیار عمیق و وخیم باشد باید ابتدا به پزشک مراجعه کنید. این چسب محصولی است که از ورود آلودگی و عفونت به زخم‌ها و جراحت‌ها جلوگیری می‌کند. فروشگاه اينترنتی آل چسب اين امكان را به‌وجود آورده تا خريداران عمده درصورت تمايل به خريد عمده چسب محصولات مورد نظر خود را با تخفيف ويژه سفارش دهند.

نحوه ی استفاده از چسب بخیه 

ابتدا دست‌ها و سپس محل زخم را به خوبی تمیز کنید، سپس تا حد امکان دو طرف زخم یا بریدگی را به یکدیگر نزدیک کنید و پس از آن چسب را به صورت عمودی روی محل مورد نظر بچسبانید. توجه داشته باشید که بین نوارهای چسب حداقل ۳ میلیمتر فاصله در نظر بگیرید. از این چسب در اورژانس، اتاق عمل و حتی منزل خود می‌توانید استفاده کنید.

ویژگی های چسب بخیه 

چسب بخیه یک راه‌حل سریع، موثر و بدون درد می‌باشد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای ترمیم زخم‌ها در کودکان می‌باشد زیرا استفاده از آن بسیار آسان و بدون درد می‌باشد. این محصول کارامد دارای پوشش ضد آب می‌باشد و هیچ‌گونه احتیاجی به سوزن ندارد. توجه داشته باشید که محل چسب زده شده را باید هر چند روز یک‌بار با محلول ضدعفونی کننده تمیز کنید.

توجه به اين نكته ضروری است که این محصول در بسته بندی به صورت كاملا بهداشتی و استریل است و فقط در زمانی که می خواهید از این محصول استفاده نمایید آن را از بسته بندی خارج كنيد.

در قسمت چسب بخيه آل چسب می‌توانید دسته بندی و انواع چسب‌ها را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل چسب دسته بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.