شرکت دقیق شیمی فعالیت كاري خود را از سال ۱۳۷۷ شروع کرد و محصولات توليدي خود را بانام تجاری کاسپین به فروش می‌رساند. این شرکت وبرند تولیدکننده انواع چسب ازجمله چسب آکواریوم،چسب همه كاره و...است.در حال حاضر، برند چسب کاسپین، یکی از بهترين تولید کنندگان چسب های صنعتی و ساختمانی در بازار ایران شناخته می شود و محصولات آن در بسیاری از صنایع از جمله الکترونیک، خودروسازی، ساختمانی و ... استفاده می شود.
چسب کاسپین از قطعات باکیفیت و با استحکام بالا ساخته شده اند. این اجزاء مانند رزین های قدرتمند، مونومرهای خاص و سایر مواد به طور ویژه برای افزایش مقاومت چسب در برابر گرما، رطوبت و آب انتخاب شده اند. به همین دلیل، برند چسب کاسپین به دلیل داشتن چسب های بادوام و با استحکام بالا که قادر به پوشش موثر تمامی نیازهای اتصال است، شناخته شده است.
از دیگر مزایای چسب کاسپین سازگاری آن با انواع سطوح می باشد. این چسب ها قابلیت چسبندگی به سطوح مختلف از جمله چوب، پلاستیک، فلز، شیشه و حتی نایلون را دارند. بنابراین می توان از این چسب ها در پروژه های ساختمانی، دکوراسیون داخلی و همچنین نگهداری وسایل منزل استفاده کرد.
در نهایت برند چسب کاسپین به عنوان یک برند معتبر شناخته می شود. مشتریان چسب های کاسپین را به طور مداوم موثر و ماندگار می دانند، به همین دلیل این برند یکی از اولین انتخاب ها برای صنعت ساختمان، صنایع دستی و مصارف خانگی است.

همواره مديران وكاركنان كارخانه چسب کاسپین با تلاش بسيار و تخصص های حرفه ای و استفاده از مواد مرغوب در توليد چسب بر اين باور هستندكه توليد محصول با كيفيت برای نياز مشتری باعث كارايی بالای محصول در بازار و افزايش تقاضا می‌شود.

 

انواع چسب کاسپین

چسب همه كاره

چسب آهن

خمير درزگير

چسب چوب

چسب قطره ای

چسب خودرو

چسب عايق دومنظوره

 

در قسمت برند كاسپين آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌ها را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل چسب دسته‌بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.