محصولات چسب زخم

فیلتر ها

از
تومان
تا
تومان

چسب زخم جزء لوازم اوليه پزشکی محسوب می‌شود که وجود آن در باكس کمک‌های اولیه هر خانه و اداره‌ای واجب است.چسب زخم چسبی شناخته شده در میان چسب های کاربردی با استفاده‌ی روزانه می‌باشد که برای زخم‌های کوچک و سطحی از آن  استفاده می‌شود تا از خون‌ریزی و ورود آلودگی به آن‌ها جلوگیری کند و مراحل بهبود  پوست را سرعت ببخشد. فروشگاه اينترنتی آل چسب اين امكان را به‌وجود آورده تا خريداران عمده درصورت تمايل به خريد عمده چسب محصولات مورد نظر خود را با تخفيف ويژه سفارش دهند.

اختراع چسب زخم

  این چسب توسط ارل دیکسون برای اولین‌بار اختراع شد. ایده‌ی این اختراع کارآمد و کاربردی زمانی به ذهن او رسید که هرروز شاهد برش‌ها و زخم‌های سطحی و کوچک  توسط کارد آشپزخانه بر روی دستان همسرش بود. او با  گذاشتن قطعات کوچک گاز استریل بر روی چسب در فاصله‌های معین و متناسب برای اولین بار ابتدایی‌ترین و ساده‌ترین نوع چسب زخم را به‌وجود آورد.

چسب زخم و تکنولوژی امروز 

امروزه ساختار چسب زخم‌ها بسیار خاص‌تر و پیچیده‌تر شده تا جایی که دانشمندان موفق به ساخت چسب زخم های جذب شونده شده‌اند. چسب زخم نورانی، چسب زخم ضدآب، چسب زخم ضدحساسيت وچسب زخم فانتزی از دسته چسب هایی هستند که با تکنولوزی نانو در سرتاسر جهان به فروش می‌رسند. جالب است بدانید برای اولین بار در ایران نیز چسب زخم مایع توسط دانشمندان زبردست ایرانی تولید شده است.

نكات مهم هنگام خريد چسب زخم

علاوه بر لایه بیرونی چسب زخم كه می‌تواند پارچه‌ای، نایلونی يا كاغذی باشد، توجه به اين نكته ضروری است كه چسب زخم استریل باشد. هنگام خرید چسب زخم دقت کنید که بسته‌بندی چسب سالم بوده و مخدوش نباشد كه باعث ورود آلودگی شود. اگر پوشش ویژه چسب باز شود از حالت بهداشتی خارج می‌شود و مصرف آن توصيه نمی‌شود. اگر  پوست حساسی داريد حتما از چسب زخم ضدحساسیت که در ساخت آن‌ها از مواد تحریک کننده استفاده نشده تهيه كنيد. توجه به اين نكته هم ضروری است كه حتما از برندهای معتبر چسب زخم خریداری کنید، چون برندهای متفرقه اكثرا در تولید محصول از مواد بی‌كيفيت استفاده می‌کنند یا در بسته‌بندی آن اصول بهداشتی را رعايت نمی‌كنند.

در قسمت چسب زخم آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌هارا با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل‌ چسب دسته بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.