محصولات چسب مژه

فیلتر ها

از
تومان
تا
تومان

مژه‌های بلند، کشیده و مرتب نقش بسیار مهمی را در زیبایی ایفا می‌کنند و امروزه خانم‌ها برای زیباتر کردن مژه‌های خود از روش‌های متفاوتی استفاده می‌کنند.یکی از رایج‌ترین این روش‌ها استفاده از مژه مصنوعی می‌باشد. یکی از مهم‌ترین عوامل زیبایی مژه مصنوعی استفاده از چسب با‌دوام و مخصوص می‌باشد. چسبی که در کنار ماندگاری بالا آسیبی به چشم نیز وارد نکند. چسب مخصوص مژه با پوست بدن سازگار است و ماندگاری بالایی دارد. این چسب ها به دو نوع  چسب مژه موقت و دائمی تقسیم می‌شوند. فروشگاه اينترنتی آل چسب اين امكان را به‌وجود آورده تا خريداران عمده درصورت تمايل به خريد عمده چسب محصولات مورد نظر خود را با تخفيف ويژه سفارش دهند.


انواع چسب مژه

در بالا به اين مورد اشاره کردیم که دو نوع چسب مژه مصنوعی موقت و دائم وجود دارد كه تفاوت‌هایی با يكديگر دارند. در ادامه به معرفی اين دو مورد می‌پردازيم.

چسب کاشت موقت

به چسب هایی اشاره دارد که قبل از استفاده سفید رنگ هستند و بلافاصله خشک و بی‌رنگ می‌شوند. این نوع از چسب مژه برای استفاده در عروسی‌ها و مهمانی‌ها كه زمان كوتاه‌تری از مژه مصنوعی استفاده می‌شود مناسب است.

چسب کاشت دائم

این محصول مژه مصنوعی را برای مدت طولانی‌تری روی پلک نگه می‌دارد و این ماندگاری عمدتا به‌دلیل وجود نوعی گاز مخصوص در ترکیبات آن است. توجه داشته باشیدكه این چسب باید توسط افراد حرفه‌ای استفاده شود تا آسیبی به چشم وارد نکند. در صورت استفاده نادرست از این محصول ممکن است كه سوزش و خارش شدیدی را در چشمان خود احساس کنید و در صورت مراجعه نکردن به پزشک این سوزش و التهاب می‌تواند به عفونت در چشم و اطراف پلک منجر گردد.

در قسمت چسب مژه آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌هارا با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید، هدف سایت آل‌ چسب دسته بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.