محصولات چسب ناخن

فیلتر ها

از
تومان
تا
تومان

در دنيای امروز يكی از پرمصرف ترين چسب های موجود در بازار چسب ناخن می باشد. ناخن‌های شما یکی از مهم‌ترین نكات زیبایی دستان شما هستند که با یک مانیکور ساده می‌توانند دست‌های شما را درخشان‌تر کنند. استفاده از ناخن مصنوعی یكی از راه‌هایی است که می‌تواند انتخاب شما باشد. استفاده از یک ناخن مصنوعی با كيفيت و خوب هم به ناخن‌های شما آسیبی وارد نمی‌كند و هم اين مزيت را دارند که هر زمان که از آن‌ها خسته شديد يا برای انجام كاری ناخن بلند مزاحم كار شماست با یک پاک کننده لاک ناخن آن‌ها را از دست‌های خود جدا کنید. اما لازمه استفاده از ناخن مصنوعی چسب ناخن مصنوعی مناسب و باكيفيت نیز می‌باشد. محكم بودن و مقاومت ناخن‌های مصنوعی شما بر روی دست، به كيفيت چسب ناخنی بستگی دارد که شما از آن استفاده كرده‌ايد. فروشگاه اينترنتی آل چسب اين امكان را به‌وجود آورده تا خريداران عمده درصورت تمايل به خريد عمده چسب محصولات مورد نظر خود را با تخفيف ويژه سفارش دهند.

چسب ناخن مصنوعی چيست؟

اين محصول، نوعی چسب است که برای چسباندن ناخن‌های مصنوعی روی ناخن طبیعی استفاده می شود. در تركيب این چسب از موادی استفاده شده است که به ناخن‌ها آسیبی وارد نمی کند. از این چسب فقط برای چسباندن ناخن مصنوعی استفاده می شود و  چسب کاشت ناخن با اين چسب تفاوت دارد. این محصول چسبندگی بالایی دارد و می توانید به راحتی ناخن های مصنوعی را با آن بچسبانید و از محكم بودن آن خاطرجمع باشيد. به‌دليل وجود مواد خاص در چسب ناخن خيلی سریع و در عرض چند ثانیه خشک می شود. مدت ماندگاری این نوع چسب ها یک روز تا حداکثر یک هفته می باشد.

انواع چسب ناخن

انواع متفاوتی از چسب ناخن در بازار موجود می‌باشد كه در زير به آن‌ها اشاره می‌كنيم:

چسب ناخن قطره ای

طراحی بسته بندی اين مدل از چسب ناخن به اين صورت است كه چسب به‌صورت قطره قطره از آن خارج می‌شود و معمولا بين يك تا دو قطره از چسب برای هر ناخن كافی است

چسب ناخن ژله ای

اين مدل چسب بسته بندی شبيه به قرص دارد و شامل ورقه‌های ژله ای است كه از يك طرف به ناخن و از طرف ديگر به ناخن مصنوعی می‌چسبد.

چسب ناخن برس دار

بسته بندی اين مدل شبيه به لاك است كه چسب را توسط برس بر روي ناخن می‌زنيم.

عواملی كه بر قيمت چسب ناخن موثر هستند

عواملي مختلفی بر قيمت چسب ناخن تاثيرگذار هستند كه از جمله آن‌ها به برند و نام تجاری، كيفيت مواد به كار رفته در ساخت محصول، سايز و اندازه محصول و... می‌توان اشاره كرد.

در قسمت چسب ناخن آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌هارا با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل‌ چسب دسته بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.