برند چسب رازی نامی شناخته شده در زمینه تولید چسب های صنعتی، خانگی و بسته بندی می باشد. این شرکت که در سال 1359 به عنوان بخش خصوصی تأسیس شد، فعالیت خود را در زمینی به مساحت 100 هزار متر مربع در استان البرز آغاز کرد. در طول چهار دهه فعالیت این شرکت، حاصل فعالیت های انجام شده توسط این مجموعه، برند چسب رازی با بهره گیری از دانش و تجربه داخلی و فناوری شرکت های معتبر خارجی، امکان تولید محصولاتی قابل رقابت با برندهای برتر دنیا را فراهم آورده است به گونه ای که گستره وسیع محصولات این شرکت می تواند نیاز بخش بزرگی از کشور را پوشش دهد.در حال حاضر به دلیل صداقت، اطمینان و استقبال فوق‌العاده مصرف‌کنندگان ایرانی و خارجی از محصولات رازی، این شرکت احساس می‌کند که مسئولیت بزرگی بر عهده دارد و همین موضوع باعث شده تا این تیم برای رفع نیازها سخت و استوار تلاش کند. تا خود را به عنوان یکی از شناخته شده ترین صنایع از نظر کیفیت و بهره وری در خاورمیانه معرفی کند.
از ویژگی های بارز برند چسب رازی می توان به فضای بزرگ سالن های تولید اشاره کرد که امکان تولید انواع چسب را در بخش های مجزا فراهم کرده است.آزمایشگاه مجهز برند چسب رازی یکی از شاخصه های این برند از دیگر رقبا است که این شرکت را قادر می سازد تا محصولات منحصر به فردی را برای هر نوع صنعتی تولید کند و پاسخگوی نیاز سازمان های مختلف صنعتی و تولیدی باشد. تمامی این عوامل با کمک نیروی انسانی توانمند برند چسب رازی را به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده در صنعت چسب تبدیل می کند.
عوامل کلیدی موفقیت گروه شیمیایی رازیري، تحقیق و توسعه،ارتباط قوی با مشتری،نوآوری و خلاقیت،در دسترس بودن کالا ميساشد.

 

انواع چسب رازی

چسب 123

چسب PVC

چسب آهن

چسب همه كاره

چسب آكواريوم

چسب چوب

چسب پهن

 
در قسمت برند چسب رازی آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌ها را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل چسب دسته‌بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.