محصولات چسب پلک

فیلتر ها

از
تومان
تا
تومان

در طول زمان ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که دچار افتادگی پلک شوید و به‌دلیل هزینه‌های سرسام آور و ترس رفتن زیر تیغ جراحی تمایلی به انجام آن نداشته‌باشید، از طرفی ممکن است پس  از تن دادن به عمل جراحی به نتیجه‌ی دلخواه خود نرسید و در این صورت برگشتن به حالت قبل غیرممکن خواهدبود. اما ما این‌جا هستيم تا به شما مژده بدهیم تنها راه جوان‌سازی پلک‌ها جراحی نیست. چسب پلك باعث  می‌شود تا چین و چروک اطراف پلک شما به کم‌ترین حد ممکن برسد و در نتیجه چشم‌های شما جوان‌تر و زیباتر به نظر برسند. با این چسب بی‌نظیر شما می‌توانید فقط در عرض چند ثانیه پلک‌های خود را بدون هیچ‌گونه آسیب و یا درد لیفت کنید. فروشگاه اينترنتی آل چسب اين امكان را به‌وجود آورده تا خريداران عمده درصورت تمايل به خريد عمده چسب محصولات مورد نظر خود را با تخفيف ويژه سفارش دهند.

انواع چسب پلک

چسب پلك در دو نوع مايع و نوار چسب در بازار موجود می‌باشد كه هر دو مدل اين چسب برای ایجاد پلک‌های دوتایی طبیعی طراحی شده‌اند. استفاده از اين چسب باعث می‌شود چشم‌ها بزرگ‌تر و زيباتر به‌نظر برسند.

در هنگام خريد چسب پلک حتما به تاريخ انقضا آن توجه كنيد چون استفاده از چسب تاريخ گذشته باعث به‌وجود آمدن حساسيت و قرمزی و التهاب در پلک‌ها می‌شود.

در قسمت چسب بخيه آل چسب می‌توانید دسته بندی و انواع چسب‌ها را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل چسب دسته بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.