نام لازیو یک کلمه ایتالیایی است، امابرند چسب لازیو به عنوان یک شرکت پیشرو در تولید چسب در ترکیه واقع شده است. این چسب یک چسب لکه بینی و هوازی است که در مواجهه با هوا و رطوبت تقویت می شود.
 چسب لازيو بر پایه سیانواکریلات ساخته شده است. کیفیت خاص چسب لازیو ترکیه نیاز به چسب های دیگر را کاهش داده است.اين محصول را می توان از فروشگاه های مختلف خریداری کرد. خوشبختانه مزیت برند چسب لازیو ترکیه آنقدر خوب است که طرفداران زیادی پیدا کرده است.
از جمله خواص این چسب ما می توانیم در مورد دوام، ایمنی و چسبندگی شگفت انگیز صحبت کنیم. در عین حال از این چسب برای چسباندن فلزات، پلاستیک و ... استفاده می شود.

چسب لازیو بیشتر برای چسباندن سطوح مختلف فلزی و غیرفلزی کاربرد دارد و محدوديتی برای استفاده آن وجود ندارد. همچنین اگر چسب مورد نظر نیاز به نفوذ به اجسام مختلف داشته باشد، هیچ یک از چسب های موجود در بازار بهتر از چسب لازیو نخواهد بود. این چسب در حدود 5 تا 10 ثانیه سفت می شود و به استحکام نهایی خود می رسد. بنابراین سرعت عمل در هنگام کار با این چسب بسیار مهم است.


مزایای چسب لازیو

مقاومت منحصر به فردی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف از خود نشان می دهد و تحت تأثیر گرما و استرس قرار نمی گیرد.
انعطاف پذیری این چسب به دلیل مواد نرم به کار رفته بسیار بالاست و این به عنوان مزیت اصلی این چسب شناخته می شود.

مقاوم در برابر حلال ها و مواد شیمیایی پاک کننده.

سریع خشک می شود و نیازی نیست منتظر بمانید.
نازک بودن این چسب باعث می شود که هم به درزهای کوچک و هم درز بزرگ نفوذ کند و اتصال دو قسمت را افزایش دهد.
بهتر است از این چسب در شرایط مرطوب استفاده نشود، اما در برابر رطوبت تا حدودی مقاوم است.
طراحی  چسب لازيو به این صورت است که با استفاده از یک لوله باریک می توانید در تمام نقاط به چسب برسید و به آرامی با آن کار کنید.

 

انواع چسب لازيو

چسب 123

چسب قطره ای

چسب چوب

اسپری فوم

چسب آكواريوم

چسب حرارتی

چسب كاشت ميله گرد

چسب ماستيك

 

در قسمت برند لازيو آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌ها را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل چسب دسته‌بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.