کارخانه چسب هل یکی از بزرگترین کارخانه های تولید انواع چسب در كشور است. این کارخانه در سال 1385تاسيس شد.اين برند دارای نشان استاندارد اروپایی و گواهینامه ISO می باشد. مديران و كاركنان اين مجموعه با بکارگیری بیش از 650 کارگر در بخش های آزمایشگاه، کنترل کیفی، بازاریابی و تزریق پلاستیک، اقدام به تولید و فروش انواع چسب هل نموده است.
محصولات تولید شده توسط این شرکت دارای استحکام بسیار بالا و قیمت مناسبی هستند که به همین دلیل با استقبال خوبی مواجه می شوند. در نتیجه یکی از چسب های پرکاربرد در صنایع مختلف، اين برند است.
شرکت چسب هل تولید کننده محبوب ترین چسب های فولادی است که در اندازه های 14 گرمی و 7 گرمی به فروش می رسد. اولین محصول تولید شده توسط این شرکت چسب فولاد می باشد، اما با گذشت زمان و گسترش عملیات، انواع زیادی از چسب های این شرکت در بازارهای داخلی و خارجی موجود می باشد.
در تولید چسب هل از بهترین مواد اولیه استفاده می شود زیرا رضایت مشتری برای شرکت هل بسیار مهم است.کارخانه هل با استفاده از آخرین تکنولوژی و متخصصان پلیمر در آزمایشگاه های تحقیقاتی موفق به ایجاد چسب های گیاهی شده است.
محصولات هل دوستدار محیط زیست نمادی از قدرت صنعتی و شیمیایی ایران است. برای تهیه برخی فرآورده های هل از مواد اولیه گیاهی استفاده می شود و از آن برای مصارف مختلفی استفاده می شود.

همواره مديران وكاركنان كارخانه چسب هل با تلاش بسيار و تخصص های حرفه ای و استفاده از مواد مرغوب در توليد چسب بر اين باور هستندكه توليد محصول با كيفيت برای نياز مشتری باعث كارايی بالای محصول در بازار و افزايش تقاضا می‌شود.
 

انواع چسب هل

 

چسب فولاد

واشرساز حرارتی زه خودرو

واکس براق کننده

ژل آتش زا

چسب همه کاره

چسب گیاهی

چسب ترمز فرش

 

در قسمت برند هل آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌ها را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل چسب دسته‌بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.