برند چسب شمال در سال 1361 با هدف توليد انواع چسب سرد و چسب حرارتی تولید چسب بر پایه وینیل استات مثل چسب چوب و چسب بسته بندی تاسیس شد و در سال 1372 به بهره برداری رسید و به دليل كيفيت بالاي محصولات جز بهترين توليد كنندگان چسب در بازار ايران می‌باشد.چسب شمال یک برند پیشرو و قابل اعتماد در بازار چسب است. این برند با کیفیت بالا و عملکرد قوی توانسته محبوبیت زیادی در بین مشتریان خود کسب کند. چسب شمال از مواد اولیه مرغوب تولید می شود و کل فرآیند تولید بر اساس استانداردهای بین المللی انجام می شود. به همین دلیل مشتریان اعتماد زیادی به این برند دارند.
تطبیق پذیری محصولات چسب شمال نیز یکی از دلایل موفقیت این برند است. این برند طیف گسترده ای از چسب های سطحی و صنعتی را متناسب با نیازها و مسائل مختلف مشتریان ارائه می دهد.
عملکرد چسب شمال معمولاً بسیار قابل اعتماد و مقاوم است. این محصولات مطمئنا سرعت کار شما را افزایش داده و در وقت شما صرفه جویی می کنند. همچنین مقاومت بسیار خوبی در برابر عوامل آب، گرما و فشار دارد. بنابراین، با چسب شمال، مشتریان می توانند اتصال بسیار بادوام و پایدار را تضمین کنند.
در نهایت باید ارزش افزوده برند چسب شمال را نیز در نظر گرفت. این برند قیمت های مناسبی را به مشتریان خود ارائه می دهد و اغلب ارزش خرید با کیفیت بالای محصولات آنها مقایسه می شود. علاوه بر این ارتباط خوبی با مشتریان خود برقرار می کند و با حوصله و حضور پررنگ مشکلات آنها را حل می کند. به همین دلیل، کاربران بی‌شماری به برند چسب شمال وفادار هستند و اغلب از محصولات آن‌ها استفاده می‌کنند.

همواره مديران وكاركنان كارخانه چسب شمال با تلاش بسيار و تخصص های حرفه ای و استفاده از مواد مرغوب در توليد چسب بر اين باور هستندكه توليد محصول با كيفيت برای نياز مشتری باعث كارايی بالای محصول در بازار و افزايش تقاضا می‌شود.

 

انواع چسب شمال

چسب چوب

چسب حرارتی

 

در قسمت برند شمال آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌ها را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل چسب دسته‌بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.