برند چسب غفاری در سال 1343 به همت محسن غفاری قاضی سعید تأسیس شد. این شرکت با بهره گیری از آخرین تکنولوژی، منطقه ای کاملا کنترل شده و آزمایشگاه های پیشرفته، تحقیق و توسعه مبتنی بر دانش و تجربه و با متخصصین و کادری مجرب، سازمان را به یک تولید کننده معتبر صنعت چسب در خاورمیانه تبدیل کرده است. این شرکت با تولیدچسب دوقلو غفاری شروع به کار کرد که در طول سالیان کار خود و با توسعه فناوری های نوین محصولات متنوعی را به مجموعه خود افزوده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کرده است. برند چسب غفاری مفتخر است که درتمامی دوران، خصوصاً دوران جنگ تحمیلی تلاشی بی وقفه برای کمک به کشور انجام داده است. یکی از این موارد، ماجرای “نجات سوپر تانکر سنندج” می باشد. سوپر تانکر ایرانی که در طول جنگ تحمیلی مأموریت جابجایی نفت خام از پایانه های نفتی جزیره خارک را به عهده داشت در سال 1367 مورد حمله همزمان چندین فروند هواپیمای دشمن قرار گرفت و دچار آتش سوزی و غرق شد.
اکثر شرکت های اروپایی بیرون آوردن آن را از اعماق دریا غیرممکن می دانستند و تنها راه تخلیه مخازن در آب بود. برای این کار باید سوراخ ها ترمیم می شد و تمام دهانه ها پوشانده می شد، بنابراین در این مرحله به نوعی چسب با خاصیت عایق در زیر آب نیاز بود که پس از ماه ها تحقیق، آزمایشگاه چسب غفاری سرانجام موفق شد چسبی را ایجاد کند که مناسب آنها باشد. برند چسب غفاری در سال‌های بحران پس از جنگ و در دوران سخت تحریم‌های اقتصادی تنها به دانش و اعتقادات خود و افراد مجرب در صنایع شیمیایی، خودروسازی داخلی و سایر صنایع بزرگ ایران تکیه کرد.

همواره مديران وكاركنان كارخانه چسب غفاری با تلاش بسيار و تخصص های حرفه ای و استفاده از مواد مرغوب در توليد چسب بر اين باور هستندكه توليد محصول با كيفيت برای نياز مشتری باعث كارايی بالای محصول در بازار و افزايش تقاضا می‌شود.

 

انواع چسب غفاری

چسب سنگ

چسب دوقلو

چسب زه خودرو

چسب فولاد

چسب ماتيكی

پوليش فلزات

 
در قسمت برند چسب غفاری آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌ها را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل چسب دسته‌بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.