محصولات چسب عضله

فیلتر ها

از
تومان
تا
تومان

محصولی که ممکن است بسیاری از مردم از وجود آن مطلع نباشند اما یک محصول نام آشنا در بین ورزشکاران است چسب عضله(تیپ) می‌باشد. چسب تیپ یا همان چسب عضله یک نوار پارچه ای است که یک طرف آن آغشته به چسب اکرلیک است و برای کاهش ورم، کاهش درد و بهبود عملکرد و ناتوانی ناشی از آسیب‌های ورزشی و انواع دیگر مشکلات کاربرد دارد. فروشگاه اينترنتی آل چسب اين امكان را به‌وجود آورده تا خريداران عمده درصورت تمايل به خريد عمده چسب محصولات مورد نظر خود را با تخفيف ويژه سفارش دهند.

کاربرد چسب عضله 

 از این چسب برای کاهش انواع دردهای عضلانی و درمان آسیب‌های ورزشی و فیزیکی گوناگون استفاده می‌شود و می‌‍تواند درد و التهاب را تا مقدار بسیار زیادی کاهش دهد و موجب افزایش گردش خون می‌شود. چسب عضله می‌تواند برای کمک به انقباض عضلانی استفاده شود، مخصوصا اگر مشکلی در مفصل و عضله دارید چسباندن تیپ ورزشی می‌تواند مقداری عملکرد مفصل یا عضله را بهبود بخشد.

نکات قابل توجه هنگام استفاده از چسب عضله 

در هنگام خريد چسب به اين نكات توجه كنيد:

1)این چسب یک چسب ضدحساسیت و فاقد لاتکس می‌باشد اما در صورت بروز آلرژي، اگزما و خارش و سوزش چسب را جدا کرده و محل مورد نظر را حتما با آب و صابون شست‌‍وشو دهید.

2)قبل از استفاده از این چسب برای افرادی که دارای دیابت و یا سرطان می‌باشند حتما با دکتر مشورت کنید.

3)از این چسب به هیچ عنوان برای زخم‌های باز و یا عفونی استفاده نکنید.

4)تا یک ساعت پس از استفاده از دوش گرفتن و شنا کردن خودداری کنید.

این چسب را می‌توانید تا چندین روز روی پوست خود بچسبانید اما پس از چند روز میزان چسبندگی آن كم می‌شود. بهتر است تا برای راحت‌تر جدا شدن چسب از سطح پوست مقداری لوسیون به قسمت فوقاني چسب بزنید و آن را به آرامی ار پوست جدا کنید.

در قسمت عضله آل‌ چسب می‌توانید دسته‌بندی و انواع چسب‌هارا با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت و تحویل در کمترین زمان ممکن مشاهده کنید،هدف سایت آل‌ چسب دسته بندی مناسب چسب‌ها برای دسترسی و انتخاب راحت و کاربرد انواع چسب باتوجه به نیاز خریدار می‌باشد.